Kontakt til DEKS


Den foretrukne form for henvendelse til DEKS er pr. e-mail, brev eller fax. Det tillader den bedste service.

Modtagelse af bestillinger på e-mail vil blive bekræftet elektronisk snarest muligt.

Det er også muligt at benytte DEKS´s elektroniske  kontaktformular til at sende beskeder til DEKS

Telefon: 3863 4400. Telefontid: mandag-fredag, 09.00 - 11.30. 

Hjemmeside: www.DEKS.dk

PostadresseBesøgsadresse
DEKS
Rigshospitalet - Glostrup 
Indgang 8, 1. sal
Nordre Ringvej 29-57
DK-2600 Glostrup
DEKS
Rigshospitalet - Glostrup 
Indgang 8, 1. sal
Nordre Ringvej 29-57
DK-2600 Glostrup

Navn Stilling Telefon E-mail Placering
DEKS - 3863 4400 deks (A) deks.dk -
Gitte M. Henriksen Institutchef 3863 4401 gitte.m.henriksen (A) deks.dk rum RB 133
Morten Pedersen Kemiker 3863 4404 morten.pedersen (A) deks.dk rum RB 131/2
Inger Plum Kemiker 3863 4402 inger.plum (A) deks.dk  rum RB 131/2
Hanne Bay Christensen Kvalitetskoordinator 3863 4403 hanne.bay (A) deks.dk rum RB 131/2
Lis Jørgensen Bioanalytiker 3863 4406 lis.joergensen (A) deks.dk rum RB 130
Sanne Schou Bioanalytiker 3863 4405 sanne.schou (A) deks.dk rum RB 129
Lisbeth Berit Nielsen Bioanalytiker 3863 4410 lisbeth.nielsen (A) deks.dk rum RB 103
Susanne Biron Lægesekretær 3863 4407 susanne.biron (A) deks.dk rum RB 129
Bente Mortensen Sekretær 3863 4408 bente.mortensen (A) deks.dk rum RB 130

E-mail: Erstat (A) med @

 Billeder af DEKS´s medarbejdere